Комфортно, стильно, практично!
Модна сучасна модель кросівок відомої турецької торгівельної марки MARCELLA:
- виглядають елегантно та дорого, можуть поєднуватися з будь-яким одягом та надійно слугувати Вам щодня
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби взуття, роблячи його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна перфорована шкіра
- легкі та зручні
- анатомічна устілка та обкладка - шкіряні
- надзвичайно зручна та комфортна платформа
- підошва виготовлена зі щільного, досить пружного матеріалу
- при ходьбі створюється ефект амортизації
- спереду блискавка, що дозволяє носити їх жінкам з будь-якою висотою підйому
- на стандартну ногу
Висота платформи під п!яткою 5 см., під стопою 3,5 см.
Таблиця розмірів
| Розміри | 36 | 40 |
| Довжина устілки (см.) | 23 | 25,5 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marcella |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Блискавка |
| Висота голінища/задника | 6.5 см |
| Прошивка | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 23 см |
| Перфорація | Так |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Мембрана | False |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Супінатор | True |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота платформи | 5 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴




