Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- виготовлена зі щільного джинсу синього кольору
- спереду дві робочих накладних та дві робочих прорізних кишені
- застібка - блискавка
- комір шанель
- оздоблена камінням, намистинами, драпіровкою, прошивкою
- по боках знизу на манжеті резинка
Розмір 2(48), 3(50) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 48 | 122 | 120 | 118 | 60 | 53 | 68 |
| 50 | 126 | 126 | 124 | 60 | 53 | 68 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 72% COTTON 25%POLYESTER 3%ELASTAN |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Стрічки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




