Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна літня сукня турецької торгівельної марки GORGO:
- виготовлена з якісного трикотажу яскравого зеленого кольору
- пряме донизу, знизу закінчується оборкою
- в бокових швах дві кишені
- на передній полочці принт
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 44, 46, 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 108 | 104 | 114 | 22 | 111 | 114 |
| 46 | 114 | 110 | 126 | 23 | 111 | 114 |
| 48 | 120 | 114 | 128 | 24 | 111 | 114 |
| 50 | 126 | 124 | 136 | 25 | 111 | 114 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | З воланом |
| Склад | 95% VISCON 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




