Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток-вітровок, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки RITA FINK:
- виготовлена зі щільного джинсу світло-зеленого кольору
- спереду дві робочих прорізних та дві накладних кишені
- застібка - гудзики
- з капюшоном
- оздоблена емблемою торгівельної марки, драпуванням, буквеним та цифровим принтом
- асиметрична - спинка дещо довша
Розмір 44, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 44 | 114 | 110 | 120 | 68 | 55 | 70 |
| 48 | 122 | 118 | 124 | 69 | 55 | 72 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 96% COTTON 4% ELASTANE |
| Колір | Зелений |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 110 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴




