Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки LUIZZA:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- яскравого зеленого кольору з використанням візерунка зі стразів
- пряма донизу - скриє усі недоліки фігури, підійде для жінок навіть з широкими стегнами
Розміри 46, 48 (євр.).
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 46 | 124 | 118 | 126 | 29 | 62 | 75 |
| 48 | 130 | 122 | 132 | 31 | 64 | 75 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 3XL/4XL |
| Колір | Зелений |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 90%VISCOSE 10%ELASTANE |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴




