Стиль твого літа!
Сарафан в стилі бохо великих розмірів турецької торгівельної марки MARISIS:
- для жінок з пишними формами, виконаний з легкої тканини
- яскравого зеленого забарвлення з буквеним принтом знизу
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- вільний фасон ідеально виглядає на будь-якому типі фігури та приховує її недоліки
- з відкритими лініями плечей та рукавів
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри 44, 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 116 | 130 | 164 | 112 | 122 |
| 46 | 120 | 136 | 168 | 112 | 123 |
| 48 | 126 | 142 | 176 | 114 | 124 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 164 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER % EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




