Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова жіноча куртка відомої турецької торгівельної марки RITA FINK:
- виготовлена зі щільного джинсу гірчичного кольору
- спереду дві робочих прорізних кишені на блискавці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- з капюшоном
- подовжена
- рукав - реглан
- рукав закінчується трикотажним манжетом
- знизу спереду трикотажні манжети
- асиметрична - спинка довша
Розмір 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 46 | 134 | 128 | 134 | 67 | 57 | 76 |
| 48 | 138 | 132 | 136 | 68 | 57 | 77 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 96% COTTON 4% ELASTANE |
| Колір | Жовтий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




