Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова жіноча куртка відомої турецької торгівельної марки RITA FINK:
- виготовлена зі щільного джинсу білого кольору
- спереду одна робоча прорізна кишеня та одна робоча накладна кишеня
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- з капюшоном
- подовжена
- рукав - реглан
- рукав та куртка закінчуються трикотажними манжетами
Розмір 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 132 | 124 | 130 | 68 | 72 | 79 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 96% COTTON 4% ELASTANE |
| Колір | Білий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴




