Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка темно-синього кольору турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлена з тонкої бавовняної тонкої тканини темно-синього кольору
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена аплікаціями, мереживом, бантом та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав короткий, застібається
- на потайних гудзиках
- асиметрична - спинка довша
Розміри 44, 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 110 | 108 | 120 | 29 | 69 | 76 |
| 46 | 114 | 112 | 124 | 29 | 69 | 76 |
| 48 | 120 | 118 | 130 | 30 | 69 | 77 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 33% COTTON 64%POLY 3%ЕА |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Гудзики, Мережива |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Ширина виробу | 110 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




