Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова літня сукня великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина яскравого жовтого кольору з оригінальними кольоровими вставками, гіпюром та мереживом, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені та понизу розрізи
Розміри 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 48 | 118 | 118 | 124 | 91 | 98 | 47 |
| 50 | 124 | 124 | 130 | 91 | 98 | 48 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Гіпюр |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




