Стиль твого літа!
Сарафан великих розмірів турецької торгівельної марки CLEANSON:
- для жінок з пишними формами, виконаний з легкої гофрованої тканини
- гірчичного забарвлення з принтом
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- вільний фасон ідеально виглядає на будь-якому типі фігури та приховує її недоліки
- з відкритими лініями плечей та рукавів
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри (2) 52, (3) 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 118 | 124 | 140 | 90 | 108 |
| 54 | 124 | 126 | 144 | 90 | 108 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Casual |
| Колір | Гірчичний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 74% VISCOSE 20%POLYESTER 6% EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




