Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна легка літня сукня з коротким рукавом великих розмірів відомої турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- бавовняна тканина, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- комбінована зі вставками з сітки з мереживом
Розміри 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 60 | 138 | 140 | 154 | 111 | 123 | 32 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват стегон | 154 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 138 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Мережива, Сітка |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




