Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина темно-синього кольору, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- прикрашена намистинами, гіпюром
- асиметрична - спинка довша
- рукав 3/4, застібається
Розміри 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави (від горловини) |
| 46 | 116 | 108 | 118 | 86 | 102 | 58 |
| 48 | 128 | 120 | 130 | 86 | 102 | 59 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Casual |
| Колір | Темно-синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Намистини, Гіпюр |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




