Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова літня сукня великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки AYSEL:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина в блакитну полоску з оригінальним кольоровим орнаментом та мереживом, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 46 | 120 | 122 | 136 | 90 | 98 | 23 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 70% VISCON 30% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Намистини, Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




