Створи свій джинсовий стиль!
Практична і зручна прохолодними літніми вечорами і незамінна восени і навесні, жіноча джинсова куртка завжди актуальна і безмежно люблять модницями. Залишається одним із самих популярних і універсальних елементів гардеробу. Джинсова куртка підходить абсолютно всім, поєднується з більшістю стилів і завжди виглядає актуально.
Модна джинсова куртка турецької торгової марки M DE POMPADUR - це можливість стати володаркою відмінною речі, які підкреслюють Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м'якості та комфорту
- підкреслена жіночність і елегантність, якісний пошиття
- виготовлена з досить щільного джинса
- створює різноманіття образів практично з будь-яким нарядом
- понизу рукава та куртка закінчуються манжетами
- оздоблена вишивкою та намистинами
- капюшон вшитий, не знімається
- застібка-блискавка
- рукав довгий
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 54 | 122 | 124 | 134 | 64 | 91 | 101 |
| 56 | 128 | 130 | 136 | 64 | 92 | 102 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 72%COTTON 25%POLYESTER 3%ELASTAN |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 91 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴




