Дозволь собі більше стилю!
Жіночий жилет можна назвати сірим кардиналои гардеробу: цей предмет одягу ніколи не був окремим трендом, але проте й ніколи не виходив з моди. Він освіжає образ, робить його більш цікавим та модним.
Наш жилет зігріє Вас у холодну погоду і в той же час надасть Вашому образу оригінальності та завершеності.
Стильний теплий довгий жіночий жилет відомої турецької торгівельної марки PLATIN:
- виготовлений зі щільної плащівки, не продувається - чудовий вибір для осені
- застібка - блискавка
- без капюшону, комір - стійка
- спереду дві прорізних робочих кишені
Розміри 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 124 | 124 | 124 | 99 | 108 |
| 46 | 128 | 130 | 130 | 99 | 108 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Класичний |
| Силует | Прямий |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 99 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴




