Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотаж двунитка, комбіноване зі вставками з плащівки
- вільного покрою
- завдяки стрічкам можливо стягнути по боках
- рукав - реглан
- оздоблена геометричним принтом
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 54 | 118 | 114 | 130 | 57 | 86 | 96 |
| 55 | 124 | 122 | 138 | 57 | 86 | 96 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Стрічки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




