Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотаж двунитка
- вільного покрою
- комір - капюшон
- рукав спущений
- оздоблена аплікацією
- застібка - блискавка
- спереду накладна кишеня
- в бокових швах дві робочих кишені
- асиметричне - спинка довша
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 114 | 110 | 116 | 67 | 84 | 95 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Casual |
| Колір | Темно-синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




