Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини
- зі спущеною талією, під пояс
- сорочковий комір
- рукав закінчується манжетом
- оздоблена гудзиками
- спереду дві робочих накладних кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 42, 44, 46, 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 90 | 90 | 102 | 57 | 114 | 120 |
| 44 | 94 | 94 | 106 | 57 | 114 | 120 |
| 46 | 100 | 98 | 108 | 57 | 115 | 121 |
| 48 | 104 | 102 | 108 | 57 | 115 | 121 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Волани, Гудзики |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




