Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне вечірнє плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м'якої тканини — пан-бархату
- відрізне на талії
- рукав закінчується манжетом
- прикрашене красивою аплікацією
- внизу закінчується воланом
- на підкладці, не просвічується
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 42, 44, 46.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 94 | 72 | 102 | 65 | 136 | 141 |
| 44 | 96 | 76 | 106 | 65 | 136 | 141 |
| 46 | 100 | 80 | 110 | 66 | 137 | 142 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Оксамит |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Гудзики, Аплікація, Мережива |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




