Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м'якої тканини - пан-бархату, комбінованого з шифоном
- відрізне на талії
- прикрашене стразами
- знизу закінчується оборкою
- горловина — мисик
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 128 | 100 | 156 | 65 | 119 | 133 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Оксамит |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 156 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Волани |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




