Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки SELLY:
- довга, пряма донизу
- легка, але в той же час тепла
- оздоблена білим штучним хутром
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- тканина приємна на дотик, не пропускає холод
- спереду дві зручних робочих кишені
- капюшон знімається
- хутровий комір-стійка
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 126 | 126 | 128 | 67 | 75 | 92 |
| 52 | 134 | 134 | 134 | 67 | 75 | 92 |
| 54 | 138 | 136 | 138 | 67 | 75 | 92 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selly |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон, Хутро |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 126 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴




