Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне вечірнє плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої тканини - пан-бархату
- відрізне по талії
- комбіноване з шифону-плісе та бархату
- оздоблена гарним мереживом
- на підкладці, не просвічується
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 42, 44, 46, 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 92 | 68 | 120 | 61 | 128 | 135 |
| 44 | 96 | 70 | 122 | 62 | 128 | 135 |
| 46 | 100 | 74 | 124 | 62 | 128 | 136 |
| 48 | 104 | 78 | 126 | 62 | 128 | 136 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Оксамит |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Гудзики, Мережива, Стрази |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




