Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове плаття великого розміру з рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів
- тканина соковитого зеленого кольору, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- прикрашена камінцями
- рукав довгий з манжетом
- А - силует
- асиметрична - спинка довша
Розміри 44, 46, 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави |
| 44 | 110 | 110 | 150 | 99 | 118 | 60 |
| 46 | 118 | 116 | 152 | 98 | 117 | 61 |
| 48 | 124 | 122 | 158 | 100 | 120 | 61 |
| 50 | 132 | 130 | 162 | 100 | 120 | 61 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Намистини |
| Довжина сукні | Асиметричне |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




