Традиція одягатись у найкраще!
Стильна жіноча трикотажна туніка відомої турецької торгівельної марки VESTIDО:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- оздоблена сіткою, пайєтками та абстрактним принтом
- донизу розширена
- виготовлена з різних видів тканин
- рукав 3/4
- в бокових швах дві робочих кишені
- спереду накладна робоча кишеня
Розміри 60, 64.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 60 | 136 | 134 | 142 | 68 | 90 | 103 |
| 64 | 140 | 136 | 144 | 69 | 92 | 104 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 72%COTTON 23%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Сітка, Паєтки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




