Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє джинсове плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з еластичного джинсу — чудовий вибір на літо
- тканина соковитого жовтого кольору, приємна до тіла
- спереду дві робочих кишені
- прикрашена оригінальним принтом
- рукав короткий, підстібується
- дещо завужене знизу
- по боках невеликі розрізи
- застібка - кнопки по всій довжині виробу
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави |
| 50 | 104 | 100 | 106 | 88 | 94 | 29 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




