Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий костюм-двійку, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з курточки-батника та трикотажної сукні.
Стильний костюм - двійка відомої турецької торгівельної марки ALAZORA:
- сукня виготовлена з м"якого трикотажу, приємна на дотик
- сукня вільного покрою з принтом спереду
- в бокових швах дві робочих кишені
- рукав сукні закінчується трикотажним манжетом
- трикотажний манжет на комірі
- класична куртка - батник на гудзиках
- спереду дві робочих накладних кишені
Розміри 50, 54.
Таблиця розмірів сукні
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина сукні (по спинці) |
| 50 | 110 | 110 | 120 | 56 | 110 |
| 54 | 120 | 118 | 124 | 56 | 113 |
Таблиця розмірів куртки
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват рукава | Довжина куртки (перед) | Довжина куртки (спинка) |
| 50 | 114 | 118 | 59 | 48 | 54 |
| 52 | 118 | 122 | 60 | 48 | 54 |
| 54 | 124 | 126 | 61 | 48 | 54 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Батник |
| Низ | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Різні кольори |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 70%VISCON 20%POLYESTER 10%LICRA |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Батник |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴





