Створи свій стиль!
В холодну пору тепла та затишна кофта - обов"язкова покупка. Вона здатна зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти кофту, яка відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року тепла затишна кофта стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних кофт.
Тепла жіноча трикотажна кофта турецької торгівельної марки SCLASS:
- ментолового кольору
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та кофти манжети
- спереду дві накладних робочих кишені
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват бедер | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 120-126 | 114-122 | 110-114 | 81 | 74 |
| 52 | 124-130 | 118-126 | 114-118 | 81 | 74 |
| 54 | 128-134 | 122-130 | 118-120 | 81 | 75 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | М'ятний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 52% VISCON 21%POLYAMID 27%PBT |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 81 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




