Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний трикотажний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блузону та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний теплий трикотажний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з м"якої щільної трикотажної тканини, приємний та дотик
- светр з орнаментом в горохи, з трикотажними манжетами на рукавах
- светр оздоблений намистинами
- штани завужені донизу, закінчуються манжетом знизу
- штани в талії на резинці з продітим шнурочком
- в штанах дві робочих кишені
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват стегон | Довжина светру (спинка) | Довжина рукава | Обхват талії (брюки) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 50 | 110-118 | 100-108 | 76 | 62 | 84-98 | 124 | 110 | 85 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Світшот |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 52%VISCON 21%POLYAMID 27%PBT |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штаны |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Тип застежки | Шнурки |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴




