Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна легка літня сукня з коротким рукавом великих розмірів відомої турецької торгівельної марки BEZLO:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- бавовняна тканина, приємна до тіла
- спереду накладна робоча кишеня
- оздоблена аплікаціями
- без застібки
- оригінальний короткий рукав закінчується резиночкою
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 48 | 114 | 114 | 126 | 105 | 114 | 28 |
| 50 | 118 | 120 | 130 | 105 | 114 | 28 |
| 52 | 124 | 124 | 136 | 105 | 114 | 28 |
| 54 | 126 | 128 | 138 | 105 | 114 | 28 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | На резинці |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




