Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина червоного кольору, приємна до тіла
- спереду накладна робоча кишеня
- в бічних швах дві робочих кишені
- прикрашена гудзиками та аплікаціями
- рукав довгий, закінчується манжетом на гудзику
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- асиметрична - спинка довша
Розміри 42, 46, 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава (від горловини) |
| 42 | 110 | 104 | 106 | 107 | 69 |
| 46 | 116 | 110 | 114 | 108 | 69 |
| 48 | 120 | 114 | 118 | 109 | 70 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




