Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка сорочка в клітинку турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлена з тонкої тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, комбінована вставками з буквеним принтом та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав довгий, закінчується манжетом на гудзику
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- асиметрична - спинка довша
- по боках розрізи
Розміри 50, 52, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 112 | 108 | 122 | 67 | 68 | 77 |
| 52 | 118 | 114 | 126 | 68 | 69 | 78 |
| 56 | 128 | 126 | 140 | 69 | 70 | 79 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 55% COTTON 40%POLY 5%ЕА |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики, Стрічки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




