Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина рельєфна, спокійного молочного кольору з бежевою полоскою, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- дещо приталене
- прикрашена принтом та бантом
- асиметричне - спинка довша
- рукав 3/4, закінчується манжетом
- без застібки
Розміри 50, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукава |
| 50 | 110 | 112 | 124 | 105 | 46 |
| 54 | 122 | 126 | 134 | 108 | 46 |
| 56 | 130 | 134 | 142 | 112 | 47 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Стиль | Family Look |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Складки, Банти з тканини, Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




