Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне літнє плаття з рукавом відомої турецької торгової марки SCLASS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина приємного блакитного кольору з вкрапленнями, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- рукав 3/4, закінчується оригінальним манжетом на гудзику
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- на спинці ряд резиночок для підкреслювання талії
- боки знизу заокруглені
Розміри 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 44 | 112 | 100 | 124 | 107 | 48 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




