Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки KAZEE:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- яскравого червоного кольору з використанням рослинного візерунка з вишивки та стразів
- на рукавах вставки з сіточки
Розміри М, XХL.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| М | 142 | 120 | 50 | 65 |
| XХL | 154 | 126 | 50 | 69 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Червоний |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 95%VISKON 5%ELASTHAN |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка, Гіпюр |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 142 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 650 ₴




