Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блейзеру та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з м"якої легкої костюмної тканини, приємний та дотик
- блейзер прямого покрою, з манжетами на рукавах
- блейзер з застібкою - гудзиками
- блейзер асиметричний - спинка довша
- по боках блейзера невеликі розрізи
- брюки зверху на резинці, прямі донизу, палаццо
- в брюках дві робочих кишені
- оздоблений білими полосами з тасьми
Розміри 44.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина блузону (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват талії (брюки) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 44 | 126 | 120 | 124 | 72 | 39 | 92 | 118 | 112 | 78 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Костюмка |
| Склад | 55%COTTON 40%POLYESTER 5%EA |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Довжина рукава вироба | 39 см |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Піджак |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴




