Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка чорного кольору турецької торгової марки KAZEE:
- виготовлена з бавовняної тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав 3/4, застібається
- застібка - гудзики
- оздоблена стразами та вишивкою
- спереду одна накладна робоча кишеня
- асиметрична - спинка довша, по боках розрізи
Розміри 44.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 108 | 106 | 110 | 59 | 57 | 71 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 97% COTTON 3%ЕА |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики, Стрази, Вишивка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




