Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Жіноча футболка турецької торгівельної марки ALAVE`S:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- жовтого сонячного кольору з використанням візерунка зі стразів та принту
- асиметрична - боки коротші, заокруглені
Розміри 44, 46, 48, 50.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 44 | 100 | 100 | 30 | 61 |
| 46 | 106 | 108 | 31 | 61 |
| 48 | 110 | 112 | 32 | 62 |
| 50 | 114 | 116 | 33 | 62 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Колір | Жовтий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 95%COTTON 5%ELASTAN |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴




