Стиль твого літа!
Стильний літній довгий сарафан турецької торгівельної марки KAZEE:
- виконаний з легкої тканини чорного кольору
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- з відкритими лініями плечей та рук
- на тонкій бретельці
- оздоблений вишивкою по тканині та купоном з рішельє понизу
Розміри 46.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 46 | 88 | 82 | 158 | 95 | 90 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Виробник | Kazee |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 158 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Корсетний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100%VISCOSE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Так |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




