Стиль твого літа!
Стильний літній довгий сарафан великих розмірів турецької торгівельної марки KAZEE:
- для жінок з пишними формами, виконаний з легкої тканини - марлівки
- кольору індіго з переходом від світлого та темного, з оздобленням зі стразів та мережива
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- вільний фасон ідеально виглядає на будь-якому типі фігури та приховує її недоліки
- з відкритими лініями плечей та рук
- в бокових швах дві робочих кишені
- на підкладці
Розміри 44, 46, 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 104 | 98 | 148 | 125 |
| 46 | 108 | 104 | 150 | 126 |
| 48 | 110 | 106 | 152 | 126 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват стегон | 148 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Мережива, Волани |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




