Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка батистова блуза молочного кольору турецької торгової марки WIENELLA:
- виготовлена з бавовняної тканини
- виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав - крильце
- застібка - зав'язка позаду на шиї
- оздоблена вишивкою та рішельє
- асиметрична - спинка довша
Розміри .S, M, L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| S | 92 | 102 | 49 | 56 |
| M | 96 | 106 | 49 | 57 |
| L | 100 | 110 | 49 | 57 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wienella |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Батист |
| Склад | 100% COTTON |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Мережива |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Зав'язки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Ширина виробу | 92 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




