Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Сорочка-туніка - подовжена модель скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка комбнована сорочка фісташкового кольору турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- виготовлена з легкої тонкої штапельної тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена принтом та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- оздоблена полосатим принтом
- в бокових швах дві робочих кишені
- на гудзиках
- боки знизу заокруглені
- асиметрична - спинка довша
Розміри 56, 58, 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) |
| 56 | 134 | 136 | 148 | 45 | 86 | 93 |
| 58 | 138 | 144 | 154 | 46 | 87 | 94 |
| 60 | 144 | 148 | 158 | 46 | 87 | 94 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 148 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 92% VISCON 8%LYCRA |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 93 см |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




