Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна легка літня сукня з коротким рукавом великих розмірів відомої турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- бавовняна тканина, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- комбінована з тканини чорного та вишневого кольору
Розміри 62, 64.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| 62 | 144 | 148 | 154 | 116 | 124 | 43 |
| 64 | 146 | 150 | 158 | 116 | 124 | 43 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 154 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Обхват грудей | 144 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




