Стильна мода для пишних красунь!
Такі елементи жіночого гардеробу, як пальто або довгий кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Вони можуть бути різними, іноді навіть і такими, які замінюють демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові пальта, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильне жіноче джинсове пальто відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений драпіровкою, кольоровою тасьмою, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з легкого джинсу класичного синього кольору, приємний та м"який на дотик
- капюшон не знімається
- рукав довгий, закінчується манжетом
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- з капюшоном, що надійно захистить Вас від холодного вітру та незначних опадів
- спереду дві робочих врізних кишені
- прямого покрою
Розміри 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 54 | 124 | 130 | 140 | 137 | 63 |
| 56 | 130 | 136 | 148 | 138 | 63 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 72% COTTON 25% POLYESTER 3%ELASTANE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні, Прорізні |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 137 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Довга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴




