Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова літня сукня з коротким рукавом відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина чорного кольору з оригінальним орнаментом, приємна до тіла
- розширене донизу
- оздоблене абстрактним принтом
- в бокових швах дві робочих кишені
- понизу по боках підв'язується
Розміри 68, 70.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 68 | 146 | 152 | 166 | 124 | 34 |
| 70 | 150 | 156 | 168 | 124 | 34 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 68 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 166 см |
| Обхват талії | 152 см |
| Обхват грудей | 146 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 97% СOTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




