Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої тканини
- вільного покрою
- комір круглий
- рукав до ліктя з плащівки, на підкладці, оздоблений білими колами
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
- дещо завужена донизу
- без застібки
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 126 | 122 | 134 | 33 | 117 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




