Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне трикотажне плаття з рукавом турецької торгової марки SCLASS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотажу сірого кольору
- прямого покрою, спортивного стилю
- рукав вшитий
- спереду робоча накладна кишеня
- знизу сукня закінчувалась манжетом
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 110 | 102 | 106 | 63 | 103 | 112 |
| 50 | 104 | 96 | 104 | 58 | 92 | 103 |
| 52 | 106 | 98 | 104 | 58 | 94 | 103 |
| 54 | 110 | 100 | 108 | 63 | 99 | 108 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




