Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої тканини - крепу
- вільного покрою
- комір - стійка
- рукав вшитий
- оздоблена спереду гудзиками та трикотажною стрічкою
- рукав 3/4
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 110 | 100 | 116 | 50 | 104 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Креп |
| Фасон вирізу горловини | Фігурний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




