Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотаж двунитка, комбіноване зі вставками зі щільного шифону
- вільного покрою, із завищеною талією
- комір - стійка
- рукав цільнокройний, закінчується трикотажним манжетом
- оздоблена спереду намистинами та аплікацією
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 108 | 108 | 116 | 76 | 104 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Аплікація, Намистини, Шнурівка, Квіти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




