Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої тканини - трикотажу-двунитки
- вільного покрою
- комір - стійка
- рукав спущений
- верхня частина виготовлена з м'якої стьоганої плащівки
- оздоблена намистинами
- рукав 3/4
- в бокових швах дві робочих кишені
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 124 | 110 | 114 | 72 | 94 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




